Acasă Moldova Maia Sandu : Să trăim Paștele cu bucurie și iubire. Și cu... MoldovaRomâneșteRomâniRomania Maia Sandu : Să trăim Paștele cu bucurie și iubire. Și cu speranță că binele învinge. Hristos a înviat! De către Ziare Moldova ⓜ mapamond media - 5 mai 2024 0 26 FacebookTwitterPinterestWhatsApp În Moldova, când ne spunem, cu fețele luminate, „Hristos a înviat!” adunăm tot neamul în această adresare. Să trăim Paștele cu bucurie și iubire. Și cu speranță că binele învinge. Hristos a înviat! ARTICOLE SIMILAREDE LA ACELAȘI AUTOR Maia Sandu, în topul preferinţelor alegătorilor moldoveni. Sondaj IMAS Presă ca afară, pentru o țară ca afară. Ce au obținut 30 de ani de burse, granturi și bani privați pentru jurnalismul românesc SUA au testat bateria hipersonică Dark Eagle, de 800.000.000$. Lovește China în câteva secunde Lasă un răspunsAnulează răspunsul