Acasă Jurnalisti „O întoarcem ca la Ploiești” cu jurnalistul Mihai Nicolae JurnalistiMatinalMoldovaRomâneșteRomâniRomania „O întoarcem ca la Ploiești” cu jurnalistul Mihai Nicolae De către Ziare Moldova ⓜ mapamond media - 28 aprilie 2024 0 33 FacebookTwitterPinterestWhatsApp discuție / interviu / podcast cu jurnalistul Mihai Nicolae, co-proprietar al grupului de site-uri de știri Observatorul Prahovean. ARTICOLE SIMILAREDE LA ACELAȘI AUTOR Maia Sandu, în topul preferinţelor alegătorilor moldoveni. Sondaj IMAS Presă ca afară, pentru o țară ca afară. Ce au obținut 30 de ani de burse, granturi și bani privați pentru jurnalismul românesc SUA au testat bateria hipersonică Dark Eagle, de 800.000.000$. Lovește China în câteva secunde Lasă un răspunsAnulează răspunsul